Laserowy Peeling Węglowy Black Doll

Gdynia – Marta Grzegółka Studio

peeling węglowy Gdynia


Peeling Węglowy

Laserowy peeling węglowy Black Doll

            Zabieg oczyszczająco – rewitalizujący:

            – rozjaśnia skórę
            – poprawia jej strukturę i koloryt
            – zmniejsza widoczność płytkich zmarszczek
             – w znaczącym stopniu usuwa bakterie powodujące wypryski
             – zmniejsza rozszerzone pory
             – normuje wydzielanie sebum

Zabieg peelingu węglowego polega na nałożeniu na skórę ampułki z węglem, naświetleniu jej wiązką lasera i pozwoleniu cząsteczkom węgla wniknąć głęboko w pory, gdzie działają jak magnes, pochłaniając toksyny i nadmiar sebum. Podczas tego procesu mikroeksplozja cząsteczek węgla daje złuszczenie zewnętrznej warstwy naskórka.

Umów się na zabieg peelingu węglowego

Alternatywnie wypełnij poniższy formularz.
Skontaktuję się z Tobą i umówimy termin
wykonania zabiegu Peelingu węglowego.

lub ZADZWOŃ

Po demakijażu nakładane są okulary ochronne na oczy, które chronią skórę. Skóra zostaje pokryta cienką warstwą maski węglowej, która wysycha w ciągu około 5-10 minut. Rozpoczyna się naświetlanie wiązką lasera, podczas którego warstwa węgla jest podgrzewana, aby wniknąć głęboko w skórę. Proces ten jest powtarzany dwukrotnie. Następnie warstwa węgla i zanieczyszczenia zostają całkowicie usunięte z obszaru poddanego zabiegowi.

Stymulacja produkcji kolagenu odbywa się w ostatniej trzeciej części zabiegu. Czas trwania zabiegu zależy od wielkości leczonego obszaru, ale średnio wynosi 40min.- 1h. Pacjenci mogą doświadczać podczas tego zabiegu odczucia od łagodnego ciepła do lekkiego ukłucia, w zależności od osobistej wrażliwości.

Istnieje szereg schorzeń, które stanowią przeciwwskazanie do stosowania laseroterapii. Należą do nich: nadwrażliwość na światło; stosowanie retinoidów, które należy odstawić na 6 miesięcy przed zabiegiem; stosowanie antybiotyków i leków przeciwdepresyjnych, które należy odstawić na tydzień przed zabiegiem; przerwanie ciągłości skóry w obszarze zabiegowym; aktywne infekcje wirusowe, bakteryjne lub grzybicze w obrębie lub w pobliżu obszaru zabiegowego; cukrzyca; nadwrażliwość skóry na światło lasera; nowotwór,bielactwo; łuszczyca; padaczka.

Zabieg jest w większości przypadków bezbolesny; pacjenci w okolicy nosa i ust mogą odczuwać lekki dyskomfort.

Po zabiegu skóra będzie wydawała się jaśniejsza i gładsza, z widocznie zwężonymi porami; twarz będzie wyglądała świeżo. Zabieg przynosi efekty od razu, a skuteczność wzrasta z każdym kolejnym zabiegiem.

Zaleca się serię od sześciu do ośmiu zabiegów, aby osiągnąć najlepsze rezultaty w najkrótszym czasie. Przy odpowiedniej pielęgnacji efekt będzie utrzymywał się dłużej.

Po zabiegu może być widoczne niewielkie zaczerwienienie, które jest normalne i powinno zniknąć w ciągu kilku godzin.

Przed zabiegiem należy unikać opalania.

Czas trwania zabiegu wynosi od 20 do 40 minut, w zależności od obszaru (twarz, szyja, dekolt, plecy).

Zabieg może być wykonany jednorazowo w celu uzyskania promiennej, odświeżonej cery lub w serii, aby pogłębić działanie. Odstęp pomiędzy zabiegami powinien wynosić min. 2 tygodnie.

Bezpośrednio po zabiegu nie powinno wykonywać się tradycyjnego makijażu.

W ciągu 7 dni po zabiegu nie powinno się eksponować na słońce.

Black Doll – Laserowy peeling węglowy Cennik

Twarz 250 zł
Twarz, szyja, dekolt 400 zł

Laserowy peeling węglowy – Marta Grzegółka Studio

Zabiegi wykonywane są w Marta Grzegółka Studio
Obrońców Wybrzeża 6/78
81-367 Gdynia