Laserowy Peeling Węglowy Black Doll

Gdynia – Marta Grzegółka Studio

peeling węglowy Gdynia


Peeling Węglowy

Laserowy peeling węglowy Black Doll

            Zabieg oczyszczająco – rewitalizujący:

            – rozjaśnia skórę
            – poprawia jej strukturę i koloryt
            – zmniejsza widoczność płytkich zmarszczek
             – w znaczącym stopniu usuwa bakterie powodujące wypryski
             – zmniejsza rozszerzone pory
             – normuje wydzielanie sebum

Zabieg peelingu węglowego polega na nałożeniu na skórę ampułki z węglem, naświetleniu jej wiązką lasera i pozwoleniu cząsteczkom węgla wniknąć głęboko w pory, gdzie działają jak magnes, pochłaniając toksyny i nadmiar sebum. Podczas tego procesu mikroeksplozja cząsteczek węgla daje złuszczenie zewnętrznej warstwy naskórka.

Umów się na zabieg peelingu węglowego

lub ZADZWOŃ

Po demakijażu nakładane są okulary ochronne na oczy, które chronią skórę. Skóra zostaje pokryta cienką warstwą maski węglowej, która wysycha w ciągu około 5-10 minut. Rozpoczyna się naświetlanie wiązką lasera, podczas którego warstwa węgla jest podgrzewana, aby wniknąć głęboko w skórę. Proces ten jest powtarzany dwukrotnie. Następnie warstwa węgla i zanieczyszczenia zostają całkowicie usunięte z obszaru poddanego zabiegowi.

Stymulacja produkcji kolagenu odbywa się w ostatniej trzeciej części zabiegu. Czas trwania zabiegu zależy od wielkości leczonego obszaru, ale średnio wynosi 40min.- 1h. Pacjenci mogą doświadczać podczas tego zabiegu odczucia od łagodnego ciepła do lekkiego ukłucia, w zależności od osobistej wrażliwości.

Istnieje szereg schorzeń, które stanowią przeciwwskazanie do stosowania laseroterapii. Należą do nich: nadwrażliwość na światło; stosowanie retinoidów, które należy odstawić na 6 miesięcy przed zabiegiem; stosowanie antybiotyków i leków przeciwdepresyjnych, które należy odstawić na tydzień przed zabiegiem; przerwanie ciągłości skóry w obszarze zabiegowym; aktywne infekcje wirusowe, bakteryjne lub grzybicze w obrębie lub w pobliżu obszaru zabiegowego; cukrzyca; nadwrażliwość skóry na światło lasera; nowotwór,bielactwo; łuszczyca; padaczka.

Zabieg jest w większości przypadków bezbolesny; pacjenci w okolicy nosa i ust mogą odczuwać lekki dyskomfort.

Po zabiegu skóra będzie wydawała się jaśniejsza i gładsza, z widocznie zwężonymi porami; twarz będzie wyglądała świeżo. Zabieg przynosi efekty od razu, a skuteczność wzrasta z każdym kolejnym zabiegiem.

Zaleca się serię od sześciu do ośmiu zabiegów, aby osiągnąć najlepsze rezultaty w najkrótszym czasie. Przy odpowiedniej pielęgnacji efekt będzie utrzymywał się dłużej.

Po zabiegu może być widoczne niewielkie zaczerwienienie, które jest normalne i powinno zniknąć w ciągu kilku godzin.

Przed zabiegiem należy unikać opalania.

Czas trwania zabiegu wynosi od 20 do 40 minut, w zależności od obszaru (twarz, szyja, dekolt, plecy).

Zabieg może być wykonany jednorazowo w celu uzyskania promiennej, odświeżonej cery lub w serii, aby pogłębić działanie. Odstęp pomiędzy zabiegami powinien wynosić min. 2 tygodnie.

Bezpośrednio po zabiegu nie powinno wykonywać się tradycyjnego makijażu.

W ciągu 7 dni po zabiegu nie powinno się eksponować na słońce.

Black Doll – Laserowy peeling węglowy Cennik

Twarz 250 zł
Twarz, szyja, dekolt 400 zł

Laserowy peeling węglowy – Marta Grzegółka Studio

Zabiegi wykonywane są w Marta Grzegółka Studio
Obrońców Wybrzeża 6/78
81-367 Gdynia