Usuwanie makijażu permanentnego Gdynia

Marta Grzegółka Studio

Laserowe i chemiczne usuwanie makijażu permanentnego

Zajmuję się profesjonalnym usuwaniem makijażu permanentnego zarówno metodą laserową, jak i chemiczną. Dzięki mojemu doświadczeniu oraz nowoczesnym technologiom, jestem w stanie skutecznie i bezpiecznie usunąć makijaż permanentny, przywracając Twojej skórze naturalny wygląd.

Laserowe usuwanie makijażu permanentnego pozwala na precyzyjne i skuteczne usunięcie pigmentu, podczas gdy metoda chemiczna jest delikatniejsza dla skóry i idealna w określonych przypadkach.

Zdaję sobie sprawę, jak ważne jest dla Ciebie poczucie komfortu podczas zabiegu. Dlatego zapewniam indywidualne podejście, troszcząc się o każdy detal, byś czuła się pewnie i zadowolona z efektów.

Jeśli szukasz ekspertki w dziedzinie usuwania makijażu permanentnego, jestem tu dla Ciebie. Daj mi pomóc Ci odzyskać naturalne piękno Twojej skóry. Skontaktuj się ze mną, aby dowiedzieć się więcej i umówić się na konsultację.

.

Umów się na zabieg usuwania makijażu permanentego

Alternatywnie wypełnij poniższy formularz.
Skontaktuję się z Tobą i umówimy termin
wykonania zabiegu Usuwania makijażu permanentnego.

lub ZADZWOŃ

Usuwanie makijażu permanentnego

Laserowe usuwanie makijażu permanentnego

Usuwanie makijażu permanentnego laserem Q-Switch jest najczęściej stosowanym sposobem usuwania tego rodzaju makijażu. Laser Q-Switch emituje impuls światła o bardzo krótkiej długości, który jest absorbowany przez pigment. W wyniku tego procesu  cząsteczka pigmentu jest rozbijana i wchłaniana przez organizm.

Przed zabiegiem należy upewnić, że nie ma przeciwwskazań do jego przeprowadzenia. Zabieg jest bezbolesny, ale może powodować lekkie pieczenie lub mrowienie. Zabieg trwa kilka minut do kilkudziesięciu minut w zależności od wielkości obszaru, który jest poddawany zabiegowi.

 

Zabieg wymaga kilku sesji w celu całkowitego usunięcia makijażu permanentnego, ilość sesji zależy od indywidualnego przypadku. Po zabiegu skóra może być zaczerwieniona i obrzęknięta, jednak te objawy powinny ustąpić w ciągu kilku dni. 

Chemiczne usuwanie makijażu permanentnego

Remover jest doskonałą alternatywą dla zabiegów laserowych Q-switch. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, chcących pozbyć się pozostałości pigmentu, które nie mogą zostać poddane działaniu lasera (co może wynikac ze składu pigmentu- np. zielone odcienie powstałe w wyniku zmiany barwy jasnych pigmentów pod wpływm wiązki lasera).

 

Doskonale radzi sobie z niebieskimi i łososiowymi odcieniami, neutralizując je już nawet podczas pierwszego zabiegu.
Remover Art Pmu jest bezpieczny dla skóry, bazuje wyłącznie na naturalnych składnikach. O ile cząsteczki pigmentów rozbite laserem najczęściej pozostają w organizmie, tak użycie removera ArtPmu bez względu na kolor pigmentu, powodują ekstrakcję barwnika na powierzchnię skóry wraz z osoczem, tworząc strupek.

Produkt nie działa wybiórczo na kolory, usuwa każdy barwnik. Strupek odpada po 7-10 dniach, kolejny zabieg można przeprowadzić po ok. 6 tygodniach.

Jak przygotować się do zabiegu?

Przed zabiegiem należy unikać opalania.

Lista przeciwskazań do zabiegu

– ciąża, karmienie piersią
– świeża opalenizna
– tendencja do łatwego powstawania blizn
– przyjmowanie leków światłoczułych
– przyjmowanie leków z grupy retinoidów
– zastawka serca

Pielęgnacja po zabiegu

W ciągu 2 kolejnych dni po zabiegu należy przemywać skórę 3 razy dziennie octeniseptem.

 

Od 3 dnia należy stosować maść łagodząco-natłuszczającą typu Alantan

 

Nie należy:

 

– nadmiernie moczyć miejsca poddanego zabiegowi
– korzystać z basenu, sauny prze okres 2 tygodni
– opalać się przez okres 2 tygodni

Cennik

Usuwanie makijażu permanentnego

Laserowe usuwanie makijażu 300 zł
Remover 400 zł

(chemiczne usuwanie makijażu permanentego)

Usuwanie makijażu permanentnego Gdynia – Marta Grzegółka Studio

Zabiegi wykonywane są w Marta Grzegółka Studio
Obrońców Wybrzeża 6/78
81-367 Gdynia